580 LECIE MIEJSCOWŚCI NIENADOWA

06.12.2021r.

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo wyczekiwany gość. Miał piękny strój, długą brodę, dźwigał ciężki worek, a w nim prezenty. Dzieci z przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy I przygotowały dla Mikołaja piękne wiersze i piosenki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.


Zobacz zdjęcia
25.11.2021r.

Dnia 25 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu miała miejsce niezwykła uroczystość - Dzień Pluszowego Misia. W uroczystości tej uczestniczyły przedszkolaki z grupy młodszej i starszej, z oddziału przedszkolnego a także uczniowie klasy I. Celem tej imprezy było umożliwienie dzieciom przeżywania uroczystości przedszkolnej aktywne włączanie dzieci do przygotowania i uatrakcyjniania wspólnego świętowania, integracja dzieci, propagowanie głośnego czytania i udział dzieci w zajęciach plastycznych. Z całą pewnością każdemu z dzieci miło było gościć w Krainie Pluszowych Misiów i wspólnie bawić się.


Zobacz zdjęcia
24.11.2021r.

Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się, co je czeka w najbliższej przyszłości. Dzieci z przedszkola i klasy pierwszej również chciały poznać uroki wróżb, i właśnie z tego powodu wzięły udział w zabawie andrzejkowej, która odbyła się 24. listopada. Temu wydarzeniu towarzyszyły konkursy, zabawy i ciekawe wróżby, a wszystko to odbywało się przy dźwiękach wesołej muzyki.
Zobacz zdjęcia
akademia

TA CO NIE ZGINĘŁA


W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie klas starszych recytując wiersze i śpiewając pieśni patriotyczne uczcili pamięć Polaków walczących o Niepodległość Polski.

Zobacz zdjęcia
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Dnia 21 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. Klasa pierwsza przygotowała cześć artystyczną i złożyła ślubowanie, po czym została przyjęta do braci uczniowskiej. Pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce!


Zobacz zdjęcia

Turniej piłki nożnej

W dniu 08.10.2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. A.Fredry w Nienadowej w którym zajęli 3 miejsce. W zawodach startowali również uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dubiecku, Publicznej Szkoły Podstawowej w Bachórcu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Iskani. Dziękujemy zawodnikom za sportową postawę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.


Zobacz zdjęcia
„Matematyczne opowiastki”

W dniu 9 października w Zespole Szkół w Nienadowej odbyło się podsumowanie pierwszego etapu projektu „Matematyczne opowiastki”, realizowanego przez Stowarzyszenie Szkoła Marzeń w ramach programu mPotęga. Ósmoklasiści wzięli udział w warsztatach oraz konkursie podsumowującym pt. „Matma jest OK” na wykonanie sketchnotki prezentującej zagadnienia matematyczne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Laureatkami konkursu zostały Julia Jęczalik i Kamila Klimczyk, które otrzymały cenne nagrody. Gratulujemy! Dziękujemy Fundacji mBanku, która dofinansowała projekt i jest sponsorem nagród.
Zobacz zdjęcia
Z życia szkoły...

Kilka dni temu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Dniu Otwartych Koszar na terenie 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Przemyślu. Atrakcji było co niemiara, a humory dopisywały, tak jak i pogoda. Uczniowie mogli zobaczyć zbiory muzealne 5. batalionu, przetestować symulator zderzeń, alkogogle, zobaczyć sprzęt i uzbrojenie wojskowe, utrwalać wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, skorzystać z przygotowanych gier i zabaw itd. Nie mogło się także obyć bez wojskowego poczęstunku, czyli słynnej żołnierskiej grochówki i gorącej herbaty. Bardzo dziękujemy za zaproszenie organizatorom i obiecujemy, że przyjedziemy za rok
Zobacz zdjęcia
29.09.2021r.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. W tym dniu uczestniczyły dzieci z Samorządowego Przedszkola, oddziału przedszkolnego i klas I - III. Głównym celem akcji jest promowanie czytelnictwa i zachęcenia do głośnego czytania. Od samego rana można było usłyszeć jak uczniowie, nauczyciele i pracownicy przedszkola czytali dzieciom, baśni Janiny Porazińskiej pt. " Szewczyk Dratewka". Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do dalszego czytania.
Zobacz zdjęcia
Akademia Małych Zdobywców

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego nasza szkoła, jako jedyna w gminie bierze udział w projekcie Akademia Małych Zdobywców, który jest realizowany przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów klas 1-3 do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenie sprawności fizycznej, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw w tym zwłaszcza dotyczącego zdrowego stylu życia. W naszej szkole zajęcia z w/w projektu odbywają się w wymiarze 1 godziny tygodniowo w klasie 3 i są prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego Waldemara Ścibora. W celu realizacji programu, szkoła otrzymają sprzęt sportowy.
Zobacz zdjęcia
12:00:00
+7
°
C
H: +
L: -1°
Nienadowa
Czwartek, 25 Marzec
Prognoza 7-dniowa
Pt So Nie Pn Wt Śr
+11° +13° + + + +19°
+ + + + + +
Napisz do nas Statystyki
strzałka do góry