580 LECIE MIEJSCOWŚCI NIENADOWA

04.11.2021r. nastąpiło podsumowanie kolejnego konkursu w ramach projektu „Matematyczne opowiastki” realizowanego przez Stowarzyszenie Szkołą Marzeń i współfinansowanego przez Fundację mBanku. Tym razem uczniowie klasy 7 mieli za zadanie wykonanie gry matematycznej. Najciekawsze projekty zostały nagrodzone.
Zwycięzcom gratulujemy! Uczniowie klasy piątej i ósmej podczas zajęć wykonali autoprezentację w formie zadań i zagadek matematycznych.
Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych projektów.
Zobacz zdjęcia

„Ocalmy od zapomnienia”

Na budynku Zespołu Szkół w Nienadowej został wywieszony baner informujący o realizacji projektu "Ocalmy od zapomnienia" przez Stowarzyszenie Szkoła Marzeń.

„Matematyczne opowiastki”

W dniu 9 października w Zespole Szkół w Nienadowej odbyło się podsumowanie pierwszego etapu projektu „Matematyczne opowiastki”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Szkoła Marzeń w ramach programu mPotęga. Ósmoklasiści wzięli udział w warsztatach oraz konkursie podsumowującym pt. „Matma jest OK” na wykonanie sketchnotki prezentującej zagadnienia matematyczne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Laureatkami konkursu zostały Julia Jęczalik i Kamila Klimczyk, które otrzymały cenne nagrody. Gratulujemy! Dziękujemy Fundacji mBanku, która dofinansowała projekt i jest sponsorem nagród oraz koordynatorowi projektu mgr Agnieszce Chruścickiej.
Zobacz zdjęcia
Ocalmy od zapomnienia.

Stowarzyszenie Szkoła Marzeń z Nienadowej realizuje projekt "Ocalmy od zapomnienia w ramach Programu Rónać Szanse - Małe Granty. Dzięki otrzymanym środkom finansowym są dofinansowane zajęcia historyczne i rękodzieła ludowego. W projekcie bierze udział młodzież w wieku 13- 14 lat, która pozna historię naszej małej ojczyzny, miejscowości Nienadowa. Miejscowośc ta w bieżącym roku obchodzi 580 rocznicę powstania.
Zobacz zdjęcia

Projekt z dofinansowaniem Fundacji mBanku

Stowarzyszenie Szkoła Marzeń z Nienadowej realizuje projekt finansowany ze środków Fundacji mBanku. W zajęciach realizowanych w ramach projektu biorą udział uczniowie Zespołu Szkół w Nienadowej.
Zobacz zdjęciaDofinasowanie projetu

Stowarzyszenie Szkoła Marzeń otrzymało dofinansowanie projektu "Ocalmy od zapomnienia" w kwocie 8 500 zł w ramach Programu Równać Szanse - Małe Granty.
Drugi projekt w tym roku i drugie dofinansowanie dla stowarzyszenia!!!
Zobacz zdjęcia
12:00:00
+7
°
C
H: +
L: -1°
Nienadowa
Czwartek, 25 Marzec
Prognoza 7-dniowa
Pt So Nie Pn Wt Śr
+11° +13° + + + +19°
+ + + + + +
Napisz do nas Statystyki
strzałka do góry