580 LECIE MIEJSCOWŚCI NIENADOWA

flaga Polski

79 Tour de Pologne


W ostatnich dniach zaprezentowano trasę 79 Tour de Pologne, który odbędzie się w przyszłym roku. W dniu 03.08.2022r. rozegrany zostanie V etap prowadzący z Łańcuta do Rzeszowa. Kolumna wyścigu przejedzie wówczas przez Nienadową i Dubiecko.
flaga Polski

Ku czci Niepodległej!


11 listopada 2021 roku mieszkańcy Nienadowej i zaproszeni goście wzięli udział w obchodach 103 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zapoczątkowała je o godzinie 8.00 msza święta w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nienadowej Dolnej pod przewodnictwem księdza proboszcza Franciszka Partyki. Po zakończaniu Eucharystii uczestnicy udali się na plac szkolny. Władze gminy, radni rady powiatu, przedstawiciele szkół, OSP Nienadowa i Koła Akcji Katolickiej złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem Drzewo Wolności.

Zobacz zdjęcia
dr Aleksander Perenc

Święto Zmarłych


Dzień Wszystkich Świętych to czas refleksji nad przemijaniem, wspomnień
o naszych najbliższych z rodziny, o naszych bliższych i dalszych znajomych.
Dzisiaj pragniemy Państwu przedstawić naszego rodaka dr Aleksandra Perenc.

ZobaczDzien Edukacji Narodowej

Z okazji tego święta składamy wszystkim nauczucielom, pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za codzienny trud kształcenia , wychowania i wspierania młodych Polaków. Przedstawiamy kilka zdjęć archiwalnych ze Szkoły Podstawowej w Nienadowej Dolnej. Zobacz zdjęcia
Konkurs w Zespole Szkół im. A. Fredry.

W związku ze zbliżającą się 103 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Zespół Szkół im. A. Fredry w Nienadowej zaprasza chętnych uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz młodzież szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej „Serce w plecaku”. Szczegółowe informacje na stronie :

 • ZS im.A.F. Nienadowa • Ocalmy od zapomnienia.

  Stowarzyszenie Szkoła Marzeń z Nienadowej realizuje projekt "Ocalmy od zapomnienia w ramach Programu Rónać Szanse - Małe Granty. Dzięki otrzymanym środkom finansowym są dofinansowane zajęcia historyczne i rękodzieła ludowego. W projekcie bierze udział młodzież w wieku 13- 14 lat, która pozna historię naszej małej ojczyzny, miejscowości Nienadowa. Miejscowośc ta w bieżącym roku obchodzi 580 rocznicę powstania.

  Zobacz zdjęcia  Projekt "Matematyczne opowiastki"

  Stowarzyszenie Szkoła Marzeń z Nienadowej realizuje projekt finansowany ze środków Fundacji mBanku. W zajęciach realizowanych w ramach projektu biorą udział uczniowie Zespołu Szkół w Nienadowej.
  Strona internetowa o Nienadowej

  Dobiegają końca prace nad stroną internetową o miejscowości Nienadowa. Na stronie planujemy publikować informacje o aktualnej sytuacji w tej miejscowości oraz wspomnienia i fotografie przedstawiające wydarzenia z dawnych lat.
  W 2021 roku obchodzimy 580 rocznicę utworzenia miejscowości Nienadowa

  12:00:00
  +7
  °
  C
  H: +
  L: -1°
  Nienadowa
  Czwartek, 25 Marzec
  Prognoza 7-dniowa
  Pt So Nie Pn Wt Śr
  +11° +13° + + + +19°
  + + + + + +
  Napisz do nas   Statystyki
  strzałka do góry